Podstawą działalności firmy Data System jest wdrażanie  i serwisowanie kompleksowych rozwiązań kontroli i zarządzania firmą. Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług serwisowych oraz dążenie do pełnego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów.
 
Zapewniamy całą gamę produktów  niezbędnych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej (m.in. kasy fiskalne, drukarki fiskalne, oprogramowanie, wagi, drukarki kodów kreskowych, metkownice, rolki do kas, szuflady kasowe, itp).
Systematycznie wprowadzamy do sprzedaży nowe rozwiązania i urządzenia, wybierając tylko te, które charakteryzuje najwyższa funkcjonalność i najniższa awaryjność.


Zawsze dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.  
Naszymi dostawcami są największe i  najlepsze firmy polskie, jak i światowi potentaci. Posiadamy ich autoryzacje handlowe i serwisowe.

Posiadamy kilkunastoletnie  doświadczenie w zakresie wdrożeń i serwisu oprogramowania, produktów fiskalnych jak i innych  urządzeń wyposażenia sklepowego. Nasz serwis doceniany jest  przez podatników za profesjonalizm, pomoc w rozwiązywaniu trudnych kwestii. Zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszenia serwisowe.
 
Oddając sprzęt w nasze ręce macie Państwo pewność, że wszystko będzie działać tak jak powinno i zostaniecie odciążeni od dodatkowych kłopotów.


Zapraszamy do dalszej części serwisu i zapoznania się z naszą ofertą.