SZUFLADY Jest 5 produktów.

  • Mała szuflada kasowa CD-540 wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo, współpracuje z małymi i średnimi kasami fiskalnymi oraz drukarkami fiskalnymi. Dostępna w wersji kolorystycznej: czarna lub jasny beż. Urządzenie posiada 3 pozycyjny zamek, wyjmowany pojemnik na bilon oraz dodatkowy schowek. 

  • Duża szuflada kasowa CD-840 wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo, współpracuje z małymi i średnimi kasami fiskalnymi oraz drukarkami fiskalnymi. Dostępna w wersji kolorystycznej: czarna lub jasny beż. Urządzenie posiada 3 pozycyjny zamek, wyjmowany pojemnik na bilon oraz dodatkowy schowek. 

  • Szuflada kasowa FLIP TOP jest urządzeniem otwieranym od góry. Solidna, stalowa obudowa lakierowana proszkowo zabezpiecza jej zawartość przed dostępem niepowołanych osób. Wyjmowany wkład na pieniądze zabezpieczony jest stalową pokrywą: 6 x banknoty, 8 x bilon. Istnieje możliwość współpracy z kasą lub drukarką fiskalną. Szufladę charakteryzuje wysoka jakość...

  • Szuflada średnia aktywna o wymiarach 350/104/405 mm, posiada przegrody z dociskami na banknoty, 6 przedziałów na bilon, które są wyjmowane. Istnieje również opcja regulowania ich pojemności. Pod szufladą znajduje się przycisk awaryjnego otwierania.

  • Szuflada aktywna wyposażona jest w cztery przegrody z dociskami na banknoty oraz 8 przedziałów na bilon o regulowanej pojemności. Urządzenie otwiera się automatycznie po zakończeniu paragonu, zabezpieczając przechowywane środki płatnicze.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów