METKOWNICE Jest 4 produktów.

  • Metkownica jednorzędowa SATO KENDO służy do metkowania towarów w sposób ręczny. Konstrukcja urządzenia zapewnia sprawną i szybką zmianę rolek etykiet, a lekka konstrukcja umożliwia wygodną pracę. Metkownica posiada wielonarodowe oznaczenia walut : złoty, rubel, forint i inne.

  • Dwurzędowa metkownica SATO JUDO 26 do ręcznego metkowania cechuje się precyzyjnym, wyraźnym i przejrzystym wydrukiem. Niezawodna i łatwa w obsłudze, posiada również wielonarodowe oznaczenia walut takich jak: rubel, forint, euro itp.

  • Metkownica dwurzędowa BLITZ C17 cechuje się solidna konstrukcją, dzięki metalowym podzespołom oraz prostą obsługą. Urządzenie to drukuje 10 cyfr w górnym rzędzie i 7 cyfr w dolnym rzędzie w większym rozmiarze czcionki.

  • Metkownica jednorzędowa BLITZ C8 posiada solidną konstrukcję z metalowymi podzespołami, które zapewniają wytrzymałość i niezawodność pracy. Stempel zamocowany na odpowiednim uchwycie, pozwala na dodatkowy rząd znaków, a 8 cyfr w rzędzie daje możliwość oznaczenia daty, ceny, wagi.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów