• Drukarka fiskalna Novitus DEON Online jest ergonomicznym i niewielkim, urządzeniem przeznaczonym do sprzedaży stacjonarnej, bądź mobilnej przy użyciu komputera lub laptopa. Spełnia najnowsze wymogi Rozporządzenia Ministra Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r, komunikując się z Centralnym Repozytorium Kas.

  • Drukarka fiskalna Bono Online to urządzenie przeznaczone do prowadzenia sprzedaży z programu komputerowego w małych i średnich punktach handlowych. Została zaprojektowana według najnowszych standardów, spełniając najnowsze wymogi Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r, komunikując się z Centralnym Repozytorium Kas.

  • Drukarka fiskalna HD Online jest urządzeniem współpracującym z programem sprzedażowym zainstalowanym na komputerze. Posiada wbudowany w obudowę lub na przewodzie kolorowy wyświetlacz TFT działający w trybie High Color. Komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas, spełniając najnowsze wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z...

  • Drukarka fiskalna THERMAL HD ONLINE to niezwykle wytrzymałe i solidnie wykonane urządzenie przeznaczone do pracy w placówkach o wyjątkowo dużym natężeniu sprzedaży. Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas odbywa się za pośrednictwem złączy: USB lub LAN/Ethernet.

  • Drukarka fiskalna TRIO ONLINE komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas poprzez kartę sieciową po USB lub dzięki interfejsowi Wi-Fi(opcja rozszerzona). Solidna konstrukcja oraz najnowsze rozwiązania technologiczne czynią z niej niezawodne i perfekcyjne w obsłudze urządzenie. Opcjonalnie istnieje możliwość zamontowania w drukarce obrotowego uchwytu na...

  • TEMO ONLINE to najmniejsza drukarka fiskalna dostępna na rynku polskim. Wytrzymała obudowa, akumulator oraz nowoczesny design to niewątpliwie atuty tego urządzenia. Bez trudu można schować ją w kieszeni, a wbudowany moduł Wi-Fi zapewni komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

  • Drukarka fiskalna THERMAL XL2 ONLINE  to sprawdzone i wytrzymałe urządzenie, charakteryzujące się funkcjonalnością oraz zastosowaniem najlepszych rozwiązań technologicznych. Łączy się z Centralnym Repozytorium Kas oraz stanowi idealne uzupełnienie programu sprzedażowego w dużych placówkach handlowo - usługowych i supermarketach.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów