TERMINALE PŁATNICZE

Terminale płatnicze oferowane przez Krajową Instytucję Płatniczą PayTel SA służą do obsługi kart płatniczych, doładowań elektronicznych oraz płatności za rachunki wystawców masowych. Działalność firmy jest zgodna z wymogami Komisji Nadzoru Finansowego, a dzięki własnym aplikacjom terminalowym oraz własnej infrastrukturze, która powstała w oparciu o sprawdzony na świecie system centralny, zawierane transakcje przebiegają sprawnie i efektywnie. Centrum telefonicznej obsługi klienta oraz zespół programistów służy pomocą w w zakresie pracy terminali.

 

Schemat funkcjonowania terminala:

 

  • Terminal płatniczy Ingenico iWL250 jest bezprzewodowym urządzeniem, które posiada zewnętrzny PIN Pad certyfikowany przez PCI, służący do wprowadzania kodu PIN w sposób bezpieczny.

  • Stacjonarny terminal płatniczy Ingenico ICT220 GPRS jest małym i lekkim urządzeniem służącym do realizowania płatności zbliżeniowych przy użyciu wewnętrznego czytnika lub zewnętrznego PIN Pada. Niewielkie gabaryty terminala sprawiają, iż doskonale sprawdzi się w ograniczonych powierzchniach sklepowych.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów