• Czytnik laserowy Datalogic Coalto CO5300 jest urządzeniem dającym wielokierunkowy wzór skanujący złożony z 20 linii. Efektowna obudowa oraz wysoka szybkość skanowania zapewniają wygodę użytkowania. Po aktywowaniu odpowiednim przyciskiem istnieje możliwość pracy w trybie ręcznym.

  • Wielokierunkowy czytnik Datalogic Magellan  800i został skonstruowany w oparciu o technikę cyfrowego odczytu kodów 1D oraz 2D (opcjonalnie). Zastosowanie technologii Illumix pozwala na skanowanie kodów kreskowych z ekranów telefonów komórkowych, a wbudowana antena EAS dezaktywuje tagi. Idealnie sprawdzi się na stanowiskach sprzedaży.

  • Czytnik Datalogic Magellan 100i dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzi się w miejscach o ograniczonej powierzchni. Wysokiej jakości technologie zastosowane podczas jego konstrukcji zapewniają szeroką gamę funkcji. Urządzenie to służy do odczytu kodów 1D, 2D oraz kodów z ekranów telefonów komórkowych, monitorów komputerowych, PDA.

  • Czytnik Datalogic Magellan 2200VS służy do odczytu różnego rodzaju kodów kreskowych, nawet słabej  jakości  (zniszczonych, zabrudzonych). Odbywa się to dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie algorytmu dekodowania kodów FirstStrike. Urządzenie pracuje w pozycji pionowej, dostępne również w wersji z podstawką.

  • Czytnik kodów kreskowych Datalogic Magellan 2300HS służy do pracy w pozycji poziomej jako element wbudowany w boks kasowy. Urządzenie to cechuje się wysoką czułością oraz dużą prędkością odczytu. Zaprogramowany algorytm dekodowania FirstStrike umożliwia odczyt kodów słabej jakości, zaś odpowiednie złącze komunikacyjne pozwala na podłączenie dodatkowego...

  • Czytnik kodów Datalogic Magellan 8500 jest urządzeniem działającym w obszarze 360°, co daje mu zdolność odczytu kodu ze wszystkich 6 ścianek opakowania produktu. Dzięki zastosowaniu oprogramowania FirstStrike skaner jest w stanie odczytać kody złej jakości, zaś trwała obudowa ze stali nierdzewnej oraz utwardzonego szkła idealnie sprawdza się w trudnych...

  • Wielokierunkowy czytnik laserowy Honeywell Quantum MS3580 Quantum T służy do odczytu jednowymiarowych kodów standardowych a także kodów RSS. Wysoka prędkość skanowania i czułość umożliwia na szybką i sprawną obsługę. Opcjonalnie dostępna jest wersja z trybem skanowania jednoliniowego. Dzięki niewielkim gabarytom czytnik idealnie sprawdzi się w małych...

  • Wielokierunkowy czytnik Honeywell MS 3780 Fusion posiada 20 linii skanujących, przez co sprawnie i bezbłędnie odczytuje kody kreskowe. Opcjonalnie dostępny w wersji z funkcją skanowania jednoliniowego. W zestawie dołączona jest podstawka, która umożliwia pracę czytnikaw trybie stacjonarnym.

  • Czytnik Honeywell MS7120 Orbit została zaprojektowany z wykorzystaniem techniki holograficznej, dzięki której urządzenie jest w stanie skanować kod kreskowy niezależnie od położenia kodu względem jego okna. Niewielkie gabaryty oraz ruchoma "głowa"  sprawiają, iż idealnie sprawdzi się jako czytnik ladowy.

  • Czytnik Honeywell MS7625 Horizon jest typowym skanerem stacjonarnym, wyposażonym w metalową ramkę służącą do przytwierdzenia w boksie kasowym. Z uwagi na mocną konstrukcję oraz szeroką gamę funkcjonalności wykorzystywany jest do pracy w dużych sklepach oraz hurtowniach. Występuje w dwóch wersjach: ze szkłem standardowym lub utwardzanym.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów