DRUKARKI ETYKIET Jest 5 produktów.

  • Drukarka kodów kreskowych Zebra LP 2824 Plus służy do wydruku etykiet z kodami kreskowymi jedno- i dwuwymiarowymi, dowolnym tekstem, grafiką oraz obiektami typu linia, elipsa, bądź prostokąt. Dzięki niewielkim gabarytom doskonale sprawdzi się w miejscach o ograniczonej powierzchni: punktach kasowych, aptekach oraz jako wyposażenie biura.

  • Drukarka Zebra GK420d wyposażona została w 32 -bitowy procesor oraz pamięć 8MB, zwiększające przepustowość wydruku etykiet, na których można umieścić tekst, grafikę oraz wszystkie popularne kody kreskowe. Jest to trwałe i niezawodne urządzenie oferujące wydruk z prędkością do 102 mm/s.

  • Drukarka termotransferowa Zebra GK420t służy do wydruku etykiet, bardziej trwałych, odpornych na działanie światła oraz temperaturę. Trwała konstrukcja oraz wysoka prędkość wydruku sprawiają, iż jest to bardzo wydajne i wytrzymałe urządzenie.

  • Drukarka termiczna etykiet TSC TDP-225 skonstruowana została w sposób zapewniający szybki i wydajny wydruk etykiet o maksymalnej szerokości 54mm. Liczne interfejsy komunikacyjne pozwalają na integrację drukarki z innymi urządzeniami, a rozbudowana pamięć gwarantuje efektywność pracy.

  • Drukarka TSC TC200 służy do wydruku etykiet o maksymalnej szerokości 108 mm, z wykorzystaniem techniki termotransferowej. Integracja z innymi urządzeniami następuje poprzez liczne złącza komunikacyjne: USB, Ethernet, RS i Centronic. Solidna konstrukcja drukarki gwarantuje jej wytrzymałość i efektywność pracy.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów