• Wagi z serii CAS SW- PLUS SR są urządzeniami dwudziałkowymi, co zapewnia zwiększona dokładność ważenia. Dzięki wydajnym bateriom mogą pracować przez wiele godzin bez ładowania zewnętrznego. Duży, czytelny wyświetlacz LCD pozwala na wyraźną ekspozycję wyników pomiaru. W zestawie do każdej wagi dołączona została plastikowa osłonka, stanowiąca ochronę przed...

  • Waga DIBAL PS-50 ze względu na niewielkie rozmiary oraz lekką konstrukcję przeznaczona jest do pracy w małych placówkach handlowych i gastronomii. Wydajny akumulator umożliwia funkcjonowanie urządzenia nawet do 100 godzin bez zasilania zewnętrznego, a duży wyświetlacz LCD w sposób czytelny prezentuje wyniki pomiaru.

  • Waga DIBAL G-300 jest prostą wagą zaopatrzoną w dwa wyświetlacze LCD oraz złącze komunikacyjne RS232, dzięki któremu może współpracować np. z kasą fiskalną. Występuje w wersji płaskiej (wyświetlacz zamontowany jest w obudowie), a także z wysięgnikiem (wyświetlacz umieszczony jest na słupku).

  • Wagi z serii CAS SW II są urządzeniami dwudziałkowymi, w zakresach ważenia 3, 15 i 30 kg. Cechują się wysoką dokładnością ważenia nawet elementów o małej masie. Działka pomiarowa zmienia się w sposób automatyczny. Szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej, wagi posiadają funkcję liczenia sztuk oraz limitów wagowych i ilościowych.

  • Waga PRIS EW -200 RS to urządzenie z serii prostych doskonale sprawdzających się w małych i średnich punktach handlowych oraz w gastronomii. Zasilanie następuje z sieci lub z akumulatora. Interfejs RS232 umożliwia współpracę z komputerem i kasą fiskalną. Waga ma niewielkie gabaryty oraz przejrzyste wyświetlacze.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów