THERMAL XL Zobacz większe

THERMAL XL

Drukarka fiskalna Posnet THERMAL XL to sprawdzone i wytrzymałe urządzenie, charakteryzujące się funkcjonalnością oraz zastosowaniem wysokiej jakości rozwiązań technologicznych. Stanowi idealne uzupełnienie programu sprzedażowego w dużych placówkach handlowo - usługowych oraz supermarketach.

Więcej szczegółów

Kopia elektroniczna TAK
Baza towarów PLU 250 000
Nazwa towaru 40 znaków
Stawki VAT 7
Mechanizm drukujący Termiczny typu "drop in", Seiko
Szybkość wydruku 47 linii/sekundę
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 100 mb
Wyświetlacze Wspólny z wyświetlaczem klienta: standardowy - alfanumeryczny LCD 2x20 znaków wolnostojący - alfanumeryczny LCD 2x20 znaków podwieszany - alfanumeryczny LCD 2x20 znaków kompaktowy - alfanumeryczny LCD 2x20 znaków
Komunikacja 1 x USB, 1 x RS232, Ethernet w wersji z wyświetlaczem wolnostojącym, podwieszanym i OLED (jako opcja dodatkowa w wersji z wyświetlaczem wbudowanym)
Zasilanie 230V/24V
Akumulator Wbudowany akumulator AGM 12V/1,2Ah zapewniający wydruk min. 6000 linii
Opcje Szuflada kasowa SKL, szuflada kasowa Flip-top, szuflada kasowa duża i średnia
Wymiary 125 x 139 x 17 mm - bez wyświetlacza 125 x 149 x 171 mm - z wyświetlaczem kompaktowym 158 x 242 x 232 mm - z wyświetlaczem standardowym
Waga 2,6 kg z papierem

Drukarka fiskalna Posnet THERMAL XL dostępna jest w czterech wersjach: z wyświetlaczem zamontowanym na wysięgniku, wolnostojącym LCD, wbudowanym w pokrywę urządzenia oraz podwieszanym LCD. Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół i wygodę operatora. Funkcjonalność przejawia się w możliwości uzyskania zróżnicowanych wydruków niefiskalnych, grafiki oraz kodów 2D na paragonach, fakturach VAT. Drukarka THERMAL XL zaopatrzona została w wytrzymały mechanizm drukujący, przez co jest perfekcyjnym uzupełnieniem systemu sprzedażowego w dużych punktach handlowo-usługowych.

Najważniejsze cechy drukarki:

- elektroniczna kopia paragonów,
- współpraca z większością szuflad,
- możliwość programowania grafiki i kodów 2D na paragonach, fakturach VAT,
- wytrzymały mechanizm drukujący: typ "drop in", Seiko,
- liczba PLU: 250 000.

12 other products in the same category: